2014/2015
ORSZÁGOS VERSENYEK
Verseny megnevezése Tanuló Osztály Helyezés Felkészítő pedagógus 1.
Biológia Olimpiász
C kategória
Haver Csaba
IX.
sikeres megoldó
Mázsár Andrea
2.
Jókai és kora
Bodri Alexandra
Józsa Viktória
Vankó Dóra
VIII.
VIII.
VIII.
8. hely
Presinszky K. Ágnes
3.
Kincskeresők
Haver Csaba
IX.
résztvevő
Presinszky K. Ágnes
Losonszky Kinga
4.
Katedra levelező
történelemverseny
Farkas Noémi
Haver Csaba
Mázsár Dávid
IX.
IX.
IX:
18. hely
Losonszky Kinga
5.
Katedra esszéíró
pályázat
Csikós Gábor
IV.
1. hely
Radványi Adél
6.
Katedra esszéíró
pályázat
Gasparovics Chiara
IV.
4. hely
Radványi Adél
7.
Katedra
fotópályázat
Póda Chloe
IV.
2. hely
Radványi Adél
8.
Katedra
fotópályázat
Modrócky Tamás
IV.
5. hely
Radványi Adél
9.
Katedra levelező irodalomverseny
Javor Vivien
Kubík Fanni
Radványi Zsófia
V.
V.
V.
résztvevő
résztvevő
résztvevő
Jakubec Zsuzsa
KERÜLETI VERSENYEK
1.
Biológia Olimpiász
C kategória
Haver Csaba
IX.
2. hely
sikeres megoldó
Mázsár Andrea
2.
Tompa Mihály Vers és Prózamondó
Verseny
Haver Laura
III.
ezüstsáv
Slávik Edit
3.
Ipolyi Arnold Mesemondó Verseny
Haver Laura
III.
Slávik Edit
JÁRÁSI VERSENYEK
1.
Szép magyar beszéd
Kozics Bianka
IX.
résztvevő
Presinszky K. Ágnes
2.
Poznaj slovenskú reč!
Bodri Alexandra
VIII.
bronzsáv
Šťavnicky Márta
3.
Biológia Olimpiász
C kategória
Bodri Alexandra
VIII.
4. hely
sikeres megoldó
Mázsár Andrea
4.
Biológia Olimpiász
C kategória
Vankó Dóra
VIII.
sikeres megoldó
Mázsár Andrea
5.
Biológia Olimpiász
C kategória
Haver Csaba
IX.
2. hely
sikeres megoldó
Mázsár Andrea
6.
Biológia Olimpiász
D kategória
Fellinger Dorothy
VII.
1.hely
Mázsár Andrea
7.
Biológia Olimpiász
D kategória
Bíró Diana
VII.
3.hely
Mázsár Andrea
8.
Biológia Olimpiász
D kategória
Prágai Dominika
VII.
sikeres megoldó
Mázsár Andrea
9.
Kémia Olimpiász
Farkas Noémi
IX.
sikeres megoldó
Mázsár Andrea
10.
Kémia Olimpiász
Haver Csaba
IX.
sikeres megoldó
Mázsár Andrea
11.
Történelem Olimpia
Beke Ákos
VI.
résztvevő
Losonszky Kinga
12.
Történelem Olimpia
Varga Mátyás
VI.
résztvevő
Losonszky Kinga
13.
Tompa Mihály Vers és Prózamondó
Verseny
Mórocz Adrián
V.
ezüstsáv
Jakubec Zsuzsa
14.
Tompa Mihály Vers és Prózamondó
Verseny
Hoboth Barbara
VI.
bronzsáv
Presinszky K . Ágnes
15.
Tompa Mihály Vers és Prózamondó
Verseny
Cservenka G.
Viktória
VIII.
ezüstsáv
Presinszky K. Ágnes
16.
Tompa Mihály Vers és Prózamondó
Verseny
Farkas Noémi
IX.
bronzsáv
Presinszky K. Ágnes
17.
Tompa Mihály Vers és Prózamondó
Verseny
Benkovič Barbora
III.
bronzsáv
Slávik Edit
18.
Tompa Mihály Vers és Prózamondó
Verseny
Szenczi Zsófia
III.
bronzsáv
Slávik Edit
19.
Tompa Mihály Vers és Prózamondó
Verseny
Haver Laura
III.
aranysáv
Slávik Edit
20.
Pitagorasz matematika verseny
Gasparovics Chiara
IV.
résztvevő
Radványi Adél
21.
Pitagorasz matematika verseny
Póda Chloe
IV.
résztvevő
Radványi Adél
22.
Pitagorasz matematika verseny
Szilvási Máté
IV.
résztvevő
Radványi Adél
23.
Pitagorasz matematika verseny
Pusztai Emese
IV.
résztvevő
Radványi Adél
24.
Pitagorasz matematika verseny
Benkovič Barbora
III.
résztvevő
Slávik Edit
25.
Ipolyi Arnold népmesemondó verseny
Csikós Gábor
IV.
ezüstsáv
Radványi Adél
26.
Ipolyi Arnold népmesemondó verseny
Kádár Karolina
IV.
ezüstsáv
Radványi Adél
27.
Ipolyi Arnold népmesemondó verseny
Haver Laura
III.
aranysáv
Slávik Edit
28.
Ipolyi Arnold népmesemondó verseny
Chalupka Igor Viktor
V.
ezüstsáv
Jakubec Zsuzsa
29.
Ipolyi Arnold népmesemondó verseny
Renczes Gergő
VIII.
bronzsáv
Presinszky K. Ágnes
30.
Ipolyi Arnold népmesemondó verseny
Hoboth Barbara
VI.
ezüstsáv
Presinszky K. Ágnes
31.
Ipolyi Arnold népmesemondó verseny
Houžvička Rebeka
VI.
ezüstsáv
Presinszky K. Ágnes
32.
Ipolyi Arnold népmesemondó verseny
Lancz Edina
VI.
bronzsáv
Presinszky K. Ágnes
33.
Ifjú természetvédők versenye
Bodri Alexandra
Vankó Dóra
Orbán Gábor
Sárkány Balázs
VIII.
VIII.
VIII.
VIII.
10. hely
Mázsár Andrea
Vankó Krisztián
34.
Matematika Olimpiász
Mázsár Gábor
V.
6. hely sikeres megoldó
Barica Győző
35.
Matematika Olimpiász
Farkas Noémi
IX.
résztvevő
Barica Győző
36.
Pitagorasz matematika verseny
Bodri Alexandra
VIII.
sikeres megoldó
Vankó Krisztián
37.
Pitagorasz matematika verseny
Renczes Gergő
VIII.
résztvevő
Vankó Krisztián
38.
Pitagorasz matematika verseny
Csadi András
VII.
3. hely sikeres megoldó
Karika Tünde
39.
Pitagorasz matematika verseny
Mázsár Gábor
V.
résztvevő
Barica Győző
40.
Pitagorasz matematika verseny
Mórocz Adrián
V.
résztvevő
Karika Tünde
41.
Pitagorasz matematika verseny
Javor Vivien
V.
résztvevő
Karika Tünde
42.
Pitagorasz matematika verseny
Beke Ákos
VI.
résztvevő
Karika Tünde
43.
Pitagorasz matematika verseny
Póda Loriána
VI.
résztvevő
Karika Tünde
44.
Matematika Olimpiász
Beke Ákos
VI.
résztvevő
Karika Tünde
45.
Matematika Olimpiász
Csadi András
VII.
résztvevő
Karika Tünde
46.
Matematika Olimpiász
Bodri Alexandra
VIII.
résztvevő
Vankó Krisztián
47.
Matematika Olimpiász
Renczes Gergő
VIII.
résztvevő
Vankó Krisztián
48.
Matematika Olimpiász
Vankó Dóra
VIII.
résztvevő
Vankó Krisztián
49.
Matematika olimpiász
Józsa Viktória
VIII.
résztvevő
Vankó Krisztián
50.
Pitagorasz matematika verseny
Csadi Mihály
II.
résztvevő
Szolgai Ó. Andrea