• Nyári tábor 2021

• A táborról/rólunk írták:

Tisztelt Igazgató úr, tisztelt Pedagógusok!

Engedjék meg, hogy a szülők nevében méltassam azt a csodás kéthetes színfoltot a nyári vakációban, amit a suliban táborozó gyerekek számára megteremtettek!

Tudatában annak, hogy mennyi munka, ötlet és ráfordított energia szükségeltetik egy ilyen időtartamú és gazdag tartalmú rendezvény megpályázásához, megszervezéséhez és lebonyolításához, szeretnénk megköszönni mindenkinek, aki bármilyen formában hozzájárult gyermekeink felhőtlen szórakozásához, étkeztetéséhez és biztonságához a tábor idején az iskola területén belül és kívül is!

Az elmúlt tanév online-világa és a kényszer-zárkózottság után igazi lelki felüdülés a táborozók és a szülők számára egyaránt a rengeteg kulturális- és közösségi élmény, melyeket minden egyes nap magyarosan velős programjai nyújtanak nekik/nekünk. Látjuk ezt a táborból hazatérő gyerekek lelkesedésén, és mi magunk is kíváncsian várjuk esténként, hogy felkerüljenek iskolánk EduPage oldalára a beszámolók és a fényképek a nap eseményeiről, „viszontlátva” ezeken ismerős arcokat - gazdag magyar hagyományaink őrzőit-művelőit -, egyúttal új arcokat, mestereket, előadókat fedezve fel. A megosztott képekhez nem nehéz „hozzágondolni” a hangokat és azt a jó hangulatot, ami a nyári táborban uralkodik.

Köszönjük a megosztott élményeket, az igényes programokat, valamint ezúton köszönjük a tanári kar egész évi minőségi, alkotó munkáját ebben a rendkívüli helyzetben, amelybe belekényszerültünk az elmúlt iskolaévben!

Kellemes nyarat, jó pihenést és jó egészséget kívánunk az iskola minden dolgozójának!

Tisztelettel a szülők nevében

Marafkó Mónika